Tartan Zemin Nasıl Yapılır

Tartan zemin nasıl yapılır

Tartan zemin nedir, Tartan zemin nasıl yapılır, Tartan zemin özellikleri, Tartan zemin yaptırmanın maaliyeti, Tartan zemin ölçüleri, Bu soruların cevabını yazımızdan öğrenebilir veya bizleri arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Poliüretan ve EPDM kauçuk içerikli bu sistemler aşınmalara karşı dayanıklıdırlar. Özellikle sakatlıklara neden olabilecek durumlarda ön plana çıkan bu zemin uygulamaları yumuşak yapılarıyla darbe emici özelliğe sahiptirler. Sıcak hava ve soğuk hava koşullarına oldukça dayanıklı olan bu zeminler su geçirgen yapılarıyla yağmurdan sonra hemen oynanabilme imkanı sunmaktadır.

UV ışınlarına karşın aşınmayan kauçuk süngerimsi dokuda olan bu kaplamalar kaymaz yapıları ile dış mekan spor alanlarında çokça tercih edilmektedir.

Tartan Zemin Uygulamaları

SBR Dökme Kauçuk Zemin Kaplama: SBR dökme kauçuk zemin kaplaması beton zeminin düzgün bir şekilde temizlenmesinin ardından uygulama aşamasına geçilir. Temizlenen yüzeye bir kat astar atılır. Bu sayede alt katmanda bulunan beton zeminin üst katmandaki SBR kauçuk kaplamanın birbirine bağlanmasını sağlar. SBR Kauçuk zeminler esnek ve kaymaz yapıdadırlar

EPDM + SBR Dökme Kauçuk Zemin Kaplama: Alt katmanına SBR dökme kauçuk uygulanan üst katmanında da EPDM bulunan ve PU bağlayıcı ile birbirlerine bağlanan kaplamalardır. Böylece iki kat uygulanan dökme kauçuk sayesinde dayanıklılığı arttırılmış olur.

Tartan Zemin Avantajları

Yüksek kalite: Kullandığımız tüm ürünlerimiz en yüksek kalitede ve standartlara uygun olarak üretilmektedir.

Dayanıklı: Darbeye ve sürtünmeye karşı dayanıklı yapıda olan ürünlerimiz  farklı renk ve yüksekliklerde tercih edilebilmektedir.

Güvenli zemin: Farklı zeminlere uygulanabilirliği ile düzgün ve kaymaz yapıda zeminler oluşmasını sağlar.

UV Dayanımı: İçeriğinde bulunan katkı maddeleri ile güneş ışınlarına karşı oldukça dayanıklı olması aşınmayı zorlaştırır. Güneşe karşı dayanıklı olmasının yanı sıra soğuğa karşı dirençlidirler.

Uzun Ömürlü: Kullandığımız tüm ürünlerin düzenli olarak bakımlarının yapılması ile uzun ömürler dayanabilecek yapıdadırlar.

Sağlıklı: Esnek yapısıyla insan sağlığına karşı zararsız olan zeminlerdir.

Doğa Dostu: Yapısında bulunan elementler ile çevreye zararsız ve geri dönüştürülebilir malzemeden oluşmaktadır.

 Tartan (Dökme) Kauçuk Zemin Kaplama Kullanım Alanları

Basketbol sahaları

Çocuk oyun parkları

Okul bahçeleri

Atletizm  pistleri

Yürüyüş ve bisiklet yolları

Tenis kortları

Golf Sahaları

Voleybol sahaları

Fitnes salonlarında

Park ve sitelerdeki spor sahalarında sıklıkla kulanılmaktadır.

Sistemsport olarak sektörümüzdeki yolumuza yıllardır verdiğimiz hizmet kalitesinden ve müşteri memnuniyetin den ödün vermeden devam ediyoruz.  A+ kalite ürünlerimiz ile sektörümüzde her zaman farklılık edindik. Sizlerde Tartan zemin uygulamalarında m2 ve zemin yüksekliğini fiyatlandırmaları hakkında daha detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.                             

Tartan Zemin Yapımı

Daha fazla bilgi almak için lütfen Tartan Zemin veya Tartan Zemin Özellikleri yazımızı okuyun.

WhatsApp Destek Numaramız : +90532 172 22 72

Kaynak :Sistem Sport / TARTAN ZEMİN

Leave a Comment