Sentetik Çim

Firmamız tarafından sahalarımız için uygulanan üç farklı zemin çeşidinden birisi sentetik çimdir. Zemin kullanımında büyük avantajlar sağlayan sentetik çim iki ayrı ip aracığıyla uygulanmaktadır. Bunlar fibrile ve monofilament ipleridir.

Firmamız tarafından sahalarımız için uygulanan üç farklı zemin çeşidinden birisi sentetik çim’dir. Zemin kullanımında büyük avantajlar sağlayan sentetik çim, iki ayrı ip aracığıyla uygulanmaktadır. Bunlar fibrile ve monofilament ipleridir. Uzman ekiplerimiz tarafından alacağınız yardım doğrultusunda kullanılan ip malzemesi sahanın kullanımını arttır, uzun ömürlü yapar. Kaliteli ve kullanışlı ipin yanında kaliteli bir işçilik de çim konusunda büyük bir önem arz etmektedir. Firma olarak sentetik zemin kullanımının zemin yapımında müşterilerimizin memnuniyetlerini ve isteklerini göz önünde bulundurarak hizmet vermekteyiz. Böylece uzun ömürlü ve verimli kullanım için çalışmaktayız. Aynı şekilde zeminin istenilen görselliğini ve estetik duruşuna özen göstermekteyiz.

Sentetik Çim Kullanımının Avantajları

  • Kolayca aşınmalara fırsat vermeyen bir yapısı sayesinde uzun ömürlü kullanışa imkan verir.
  • Kokusuz olması sonucunda sporculara rahat kullanım sağlar.
  • Sentetik çim zemini, incelendiğinde oyuncu güvenliğini sağladığı görülür. Yaralanma ve sakatlanma durumlarına engel olmaktadır.
  • Mevsimsel değişimlere uyum sağlayan yapısı sayesinde sporculara rahat bir kullanım vermektedir.

Sentetik Çim Kullanımı ve Firmamız

Firmamız tarafından sağlanan zemin hizmetleri çeşitlilikten birisi olan sentetik zemin kullanımı konusunda öncü bir anlayışa sahiptir. Bu doğrultuda ülkemizde ve diğer ülkelerde birçok sentetik zemin, kullanımını sağlamaktayız. Teknolojik gelişmeleri yakından takip eden firmamız tüm ürünlerimizi bu gelişmelerle entegre olarak sürdürmektedir. Kullanım alanlarının ve malzemelerin doğru bir şekilde seçilmesi açısından müşterilerimizi bilgilendirmekteyiz. Bu şekilde doğru bir kullanım ile sporcu deneyimlerini en üst düzeye çıkarmak için çabalamaktayız. Çim ve detayları konusunda lider bir konumda bulunan firmamız sayesinde müşterilerimizin kullanımında atık kullanımını en alt düzeyde tutulmasına olanak sağlanır. Aynı şekilde sporcuların da iyi bir spor deneyiminde bulunması adına sağlıklı ve güvenli bir zemin sağlanır.

Sentetik çim zemini, açık ve kapalı sahalarda rahatlıkla kullanılabilir. Bununla beraber sadece futbol sahası için değil; koşu pisti, voleybol sahası, oyun alanı gibi birçok farklı kullanım alanı içinde ideal bir zemin oluşturmaktadır. Firmamız bu doğrultuda yapılan çalışmalarda halı kısmının büyük bir önem arz ettiğinin bilincinde olarak çim konusunda uzman ekip ile uzun yıllardır profesyonel çalışma anlayışı ile müşteri memnuniyeti odaklı hizmet vermektedir.

Sentetik Çim
Sentetik Çim Zemini

Sistem Sport olarak ; Sentetik çim zemini, çim ölçüleri ve fiyatları hakkında bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.