Kapalı Halı Saha Yapımı

Kapalı Halı Saha Yapımı

Halı saha tercihlerinde özellikle ülkemizin iklim şartları göz önüne alındığında açık halı sahalardan çok kapalı olan halı sahaların tercih edilmesi ilgi görmekte ve tercih edilmektedir. Firmamız kapalı halı saha ve detayları konusunda sizlere en başarılı çalışmaları yürütmektedir. Drenaj sistemi ve zeminin yapılması işlemlerinden sonra projelendirilen çelik konstrüksiyon sistemler firmamız tarafından özenle üretilmektedir. Bu malzemelerin gerekli alanlara yerleştirilmesi sonrasında istenen malzemeler ile kaplama işlemi yapılmaktadır. Açık halı sahalara oranla yapımı daha uzun sürse de deneyimli firmamız ve ekibimiz sizlere bu alandaki en başarılı hizmetleri sorunsuz olarak sunabilmektedir. Sahaların kaplama malzemeleri farklılık gösterebilmekte ve sizlere istediğiniz malzemeler ile kaplama işlemlerini de kısa sürede sunmaktayız. Diğer halı saha modellerine oranla kapalı halı saha ve detayları her zaman daha kazançlı ve karlı bir tercih olmaktadır.

Plastik Ve Branda Kaplı Kapalı Halı Saha Yapımı

Kapalı halı saha sistemlerinde kaplama malzemeleri içerisinde yoğun olarak tercih edilen plastik kaplı sistemlerde ham maddesi elyaf olan sert plastik denilen malzemeler kullanılmaktadır. Ondülin, polikarbon ve karbolin gibi malzemelerin kullanımı ile oldukça verimli bir sonuç elde edilebilmektedir. Görünüm açısından en güzel sonuçlar bu malzemelerin tercihi ile alınabilmektedir. Firmamız kapalı halı saha ve detayları konusunda branda kaplı halı sahaları da sizlere sunmaktadır. Bu malzemeler ile yapılan halı sahalar ülkemizde yoğun şekilde ilgi görmektedir. Ülkemizin iklim şartlarına uygun olacak ve halı sahanın bulunduğu yerin şartlarına uygun olacak kalitelerde branda malzemelerin kullanılması ile inşaat işlemleri yapılabilmektedir.

Sac Kaplı Kapalı Halı Saha Yapımı

Branda kaplı halı saha modellerine oranla daha uzun süre sorunsuz kullanım olanağı sunan sac kaplı sistemler oldukça başarılı bir şekilde firmamız tarafından uygulanmaktadır. Uzun ömürlü bir halı saha için bu sistemler çok tercih edilmektedir. Firmamız kapalı halı saha ve detayları konusunda sizlere en başarılı çalışmaları yapmak ve sorunsuz olarak etkili çalışmaları yürütmektedir. Çelik malzemelerin üretimi ve sorunsuz olarak kurulumu ile sizlere sac kaplı halı sahalar konusunda da en başarılı çalışmaları sunabilmekteyiz. Gerekli model tercihinin yapılması sonrasında farklı kalınlıklarda sac malzemeler ile kaplama işlemleri sorunsuz olarak deneyimli ekibimiz tarafımızdan yapılmaktadır.

Kapalı halı saha yapan firmalar‘a ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.