Çok Amaçlı Saha

Çok Amaçlı Saha

Çok amaçlı saha yapımı, zemini, maaliyeti, ölçüleri, yapan firmalar, yapım aşamaları gibi soruların cevabını bu yazımızda bulabilirsiniz.

Spor Saha Yapımında Kullanılan Zemin Çeşitleri:

Firmamız tarafından hizmet verdiğimiz birçok alan bulunmaktadır. Bu alanlardan birisi de çok amaçlı spor sahasıdır. Çok amaçlı saha ve detayları konusunda kendi alanlarında uzmanlaşmış ekibimizle birlikte büyük bir özveriyle çalışmaktayız. Farklı spor dallarının oynanmasını mümkün kılan çok amaçlı sahaların yapımında kaliteli malzemelerin kullanılması ve kaliteli işçiliğin ortaya konulması önemli konulardır. Öyle ki, sporcuların can güvenliği açısından herhangi bir sakatlanma, yaralanma ve buna benzer durumlar oluşmasının önüne geçmek amacıyla saha yapımında birçok unsur göz önünde bulundurulmalıdır. Firmamız, müşterilerimizin memnuniyetini ön planda tutarak çalışanlarımız tarafından saha ve detayları hakkında bilgilendirme yapılır. Bununla eş zamanlı olarak coğrafi koşullar göz önünde bulundurulur ve müşterinin özel isteklerine göre bir plan ortaya çıkartılır. Ardından kaliteli malzemeler ve kaliteli işçilerle çok amaçlı spor sahası yapımı gerçekleştirilir.

Çok Amaçlı Sahanın Tanımı ve Detayları

Çok amaçlı saha, birçok farklı sporun tek bir alanda oynanmasına imkan veren bir saha çeşididir. Bu doğrultuda tek bir saha içerisinde ortak bir alan ve zemin üzerinde futbol, voleybol, basketbol gibi birçok farklı spor yapılabilmektedir. Müşterilerimizin istek ve memnuniyetine göre uygun koşulları da baz alarak açık veya kapalı olmak üzere iki farklı şekilde  saha yapımı gerçekleştirilebilir. Coğrafi imkanlar göz önünde bulundurularak yapılan bu sahada işçilik önemli bir noktadadır. Ucuz malın ve ucuz işçiliğin yol açabileceği birçok problemden titizlikle kaçınan firmamız, müşterilerimize kaliteli mallar ile kaliteli işçilik hizmeti vermek için çabalamaktadır. Çok amaçlı saha ve detayları konusunda farklı türlerden yapım hizmetleri tarafımızca verilmektedir.

Çok Amaçlı Sahanın Avantajlı Noktaları

• Alanın birçok saha yapımına olanak sağlamadığı durumlarda bu saha ile birden fazla sporun yapılmasını mümkün kılarak hacim açısından büyük bir tasarruf sağlayabilirsiniz.
• Genellikle okul gibi ortak yaşam yerlerinde tercih edilebilir olan çok amaçlı sahanın zemini tek bir spor dalı yerine birçok spor dalının kurallarına göre çizilip dizayn edilmektedir.
• Kaliteli işçilik ile hazırlanan sahanın zemini kolay bir şekilde temizlenebilmektedir.
• Sporcuların can güvenliğinin sağlanması açısından uygun bir yapısı bulunmaktadır.
Firmamızdan, kaliteli işçilik ile uygun fiyatlarla yapılan çok amaçlı saha ve detayları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Çok Amaçlı Saha
Çok Amaçlı Saha

WhatsApp Destek Numaramız : +90532 172 22 72

Kaynak : Sistem Sport

Leave a Comment