Açık Halı Saha Yapımı

Halı saha yapımı konusunda açık halı saha tercihleri genel olarak daha fazla tercih edilen ve diğer sistemlere oranla daha kısa sürede kurulabilen sistemlerdir. Çok tercih edilen açık halı saha ve detayları konusunda bilinmesi gereken bazı konular bulunmaktadır. Yapılacak halı saha için zemin çalışmaları ve bunlardan da önce drenaj sistemlerinin oluşturulması en önemli konulardır. Tüm halı saha sistemlerinde gerekli olan zemin ve drenaj konusunda başarılı bir çalışma yapılması gerekmektedir. Genel olarak yoğun yağış almayan bölgelerde açık saha daha fazla tercih edilmektedir. Kısa sürede drenaj sisteminin kurulumundan sonra zeminin kurulumu ile gerekli düzenlemeler yapılarak işlemler tamamlanmaktadır. Firmamız açık halı saha ve detayları konusunda oldukça deneyimlidir ve bu alanda en başarılı projeleri hayata geçirmektedir.

Klasik Açık Halı Yapımı

Spor alanları kişisel mülklerin içerisinde, sitelerde, yaşam projelerinde, çocuk oyun alanlarında ve ticari amaçlar için firmalar tarafından tercih edilebilmektedir. Halı saha tercihleri içerisinde en fazla ilgi görenler sistem açık halı sahalardır. Kapalı modeller oranla daha kısa sürede yapılan bu sistem içerisinde klasik açık halı sahalar belirli büyüklüklerde ve standartlarda firmamız tarafından inşa edilmektedir. Sizlere açık halı saha ve detayları konusunda en başarılı çalışmaları yaparak bilgileri sunan firmamız istenilen alanda oldukça kısa sürede açık halı saha uygulamasını yapabilmektedir. Deneyimli ekibimiz ile sizlere bu alandaki en profesyonel çalışmaları sunmaktayız. Kaliteli malzemelerin kullanımı ile oldukça kısa sürelerde yüksek kalitede ve uzun yıllar sorunsuz kullanılacak açık halı saha sistemlerini inşa etmekteyiz.

Özel Projeli Açık Halı Saha Yapımı

Farklı alanlarda spor kompleksleri oluşturmak için tercih edilen halı sahalar içerisinde klasik açık halı sahalar yanında özel projeli halı sahalarda tercih edilebilmektedir. Bu halı sahalarda diğerlerine oranlara isteğe göre farklı çalışmalar yapılabilmektedir. Özellikle sonrada kapı sahaya çevirme olanağı sunulması, yarı açık şekilde projelendirilmesi ve farklı spor dallarına uygun açık halı saha ve detayları yapılması söz konusu olabilmektedir. Firmamız halı sahalar konusunda sizlere en başarılı çalışmaları yaparak oldukça kaliteli malzemelerin kullanımı ile halı saha inşalarını tamamlamaktadır. İstenilen detaylarda ve özelliklerde halı sahalar tarafımızdan kısa sürelerde oluşturularak sizlere sorunsuz olarak sunulmaktadır.

Açık halı saha yapan firmalar‘a ulaşmak için bizimle iletişime geçebilrisiniz.